niedziela, 15 stycznia 2012

O wszystkim i o niczym czyli Matura ;)

Witam was serdecznie ;) Dziś chciałabym wam przybliżyć moje plany na najbliższe 3-4 miesiące ;)

A więc poniżej macie to nad czym spędziłam dzisiaj ok 3 godzin ;)przez ostatnie 3 godziny z przerwami robiłam zadania maturalne na jutrzejszą matematykę ;)  Przygotowujemy się do matury mówię w l.m ponieważ Karolina również piszę maturę w tym roku ;p ;) 

Na lekcjach w szkole używamy tej książki z operonu która jest powyżej ;) mam do niej również repetytorium ;) 


Powyżej są książki z których uczę się do matury z matmy oraz do technika ;) 


Matma p. podstawowy polecam tę książeczkę !! :) 


matma p. rozszerzony który chciałam zdawać ze względu na dostania się na studia ale moja korepetytorka odradziła mi zdawanie rozszerzenia ponieważ chce abym się skupiła na podstawie i tak będzie lepiej a jak mam się dostać na studia to raczej tak się zdarzy ;) Więc jeżeli ktoś się przygotowuję do p. rozszerzonego mogę sprzedać tę książkę wiadomości na pw. 


i testy do informatyka ;) w sensie do technika ;) robimy je na lekcji jak i mam zamiar się zabrać za to w domu ale jakoś mi nie idzie ;d 

Własnie sobie przypomniałam że mam do zrobienia na lekcje testu i muszę się do tego zabrać ;)) ale przed tym przygotuję wam jeszcze post na temat moich rzęs ponieważ skończyłam kurację Lbioticą i własnie zabieram się za zdjęcia ;)) 

Do zobacznie ;)) 

2 komentarze:

  1. Okulary, jeśli już je masz, są bardziej opłacalne, ponieważ nic nie musisz płacić. Soczewki kupuje się dla wygody, lepszego wyglądu czy lepszego samopoczucia i komfortu. Jeśli o mnie chodzi to nie zamieniłabym soczewek na okulary. Soczewki jednodniowe (parę) można kupić na allegro za ok. 10zł za sztukę, także oczywiście możesz sobie takie kupić dla spróbowania. Zakładanie soczewek jednak powinien pokazać ci okulista, najlepiej jest wybrać się na wizytę u okulisty pod względem wyboru soczewek, radzę nie robić niczego nieświadomie.

    OdpowiedzUsuń